Jaka odzież robocza na budowie?

 

Odzież ochronna na budowie jest dostosowana dla najbardziej wymagających fachowców. Wzornictwo oraz funkcjonalność spełniają najwyższe standardy. Wysokiej jakości materiał, innowacyjne szwy oraz praktyczne kieszenie zapewniająpracownikom niepowtarzalny komfort, swobodę ruchów i bezawaryjne użytkowanie odzieży przez wiele lat.

Odzież ochronna na budowie sprosta wszystkim zadaniom

Praca na budowie wiąże się z szeregiem zagrożeń oraz zmianą warunków atmosferycznych. Dlatego w tym przypadku brak jest jakichkolwiek kompromisów. Zadając pytanie, jaka odzież ochronna na budowie jest najlepsza, odpowiedź jest prosta: bezpieczna, odporna na zużycie i o komfortowym kroju pozwalającym na wykonywanie swobodnych ruchów. Ubranie dla budowlańca musi być dostosowane do zmian pogody: cieplejsze na zimę i lżejsze na lato. Na drugim miejscu fachowiec przebywający po kilkanaście godzin na budowie doceni praktyczność i solidność. Spodnie z dużą ilością kieszeni dostosowanych do przechowywania odpowiednich narzędzi ułatwią i przyspieszą pracę. Dodatkową zaletą jest trwałość materiału, a to dzięki innowacyjnym szwom, które są naprawdę mocne i nie przecierają się. Kolejnym doskonałym rozwiązaniem stosowanym w większości ubrań dla fachowców pracujących na budowie są nakolanniki wykonane z odpornego na zużycie specjalnego materiału.

Elementy, z których składa się odzież ochronna na budowie

Wybór profesjonalnej odzieży roboczej dla pracowników oprócz podstawowych cech spełniających wymogi bezpieczeństwa i komfortu pozwala dziś także pokazać pracodawcę w jak najlepszym świetle. Oryginalny, praktyczny krój, kolorystyka oraz rzucające się w oczy logo to idealna wizytówka dla firmy budowlanej. Odzież ochronna na budowie składa się z wielu elementów. Do niezastąpionych należą przede wszystkim:

  • Kask
  • Spodnie na szelkach
  • Kurtka
  • Czapka
  • Rękawice
  • T-shirt
  • Obuwie do kostki

Ubrania mają zróżnicowane rozmiary i kroje, które zostały dopasowane do europejskiej numeracji damskiej i męskiej. Utrzymanie w czystości odzieży ochronnej na budowie to nie jest łatwy temat. Jednak projektanci podjęli się i tego wyzwania, tworząc łatwo zmywalną strukturę materiału. Ochlapanie farbą lub zaprawą można szybko usunąć za pomocą szorstkiej gąbki. Na odzieży wierzchniej: kurtkach, spodniach naszyte zostały wyróżniające się elementy odblaskowe. Obuwieskutecznie ochroni przed skręceniem kostki oraz uderzeniami. Podeszwy natomiast charakteryzują się dobrą amortyzacją i przyczepnością, szczególnie kiedy praca na budowie prowadzona jest w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych.