Odzież Snickers – inteligentne rozwiązanie dla fachowców

 

Odzież, która radzi sobie z każdym rodzajem pracy. Komfort, innowacyjne funkcje i wygląd – to najważniejsze cechy, którymi kierowali się projektanci. Ochronne ubrania i akcesoria Snickers dbają nie tylko o Twoje bezpieczeństwo oraz o wyjątkową wygodę w czasie pracy.

Komfort i bezpieczeństwo - odzież Snickers

Szwedzka odzież robocza Snickers została zaprojektowana dla ludzi, których praca wymaga przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa i jest wykonywana w szczególnych warunkach. Tworzenie ubrań roboczych to dziś wielkie wyzwanie. Wybierając konkretne elementy stroju odzieży ochronnej nie myślisz jedynie o estetyce, ale przede wszystkim o tym, czy sprawdzi się w wykonywaniu najbardziej wymagających zawodów rzemieślniczych. Rzemieślnicy w odzieży ochronnej spędzają codziennie kilka godzin. Pracują w trudnych warunkach w warsztatach, magazynach, halach przemysłowych. Mając wokół siebie smary, oleje i inne środki chemiczne, a także wykorzystując do pracy ostre narzędzia, fachowcy coraz bardziej doceniają rolę najlepszych jakościowo ubrań ochronnych. Dają one szczególne poczucie bezpieczeństwa i wygody. Odzież Snickers świetnie sobie radzi z dbaniem o dobre samopoczucie pracowników wykonujących nawet najtrudniejsze i wymagające prace. Na serię Snickers składają się: spodnie (na szelkach i bez), kurtki (letnie, zimowe i przeciwdeszczowe), bluzy oraz takie dodatki, jak: paski, rękawice, bielizna.

Snickers - to coś więcej niż tylko odzież

Twórcy odzieży Snickers nigdy nie chcieli iść na kompromis w trakcie tworzenia roboczych ubrań. Wzornictwo, technika szycia oraz tkaniny prezentują najwyższą jakość. Materiał jest niezwykle wytrzymały. Po dłuższym użytkowaniu ubranie ochronne zaczyna być nieodłącznym towarzyszem codziennej pracy. Kurtki, bluzy i spodnie wyposażone w liczne, niesamowicie praktyczne kieszenie, wzmocnienia na szwach. Dodatkowe przeszycia chronią ubrania przed pęknięciami i przetarciami. Każde ubranie z tej serii swoim ergonomicznym krojem idealnie dopasowuje się do każdego wykonywanego ruchu. Pracownicy przebywający przez wiele godzin w niskich lub wysokich temperaturach dzięki odzieży Snickers mogą czuć się naprawdę komfortowo. Pracując w tego typu odzieży ochronnej, fachowcy są nie tylko dumni ze swojego zawodu, ale także czują się dowartościowani.